Томат «Deep Space»

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Deep Space (читається Діп Спейс). Перекладається як Глибокий космос, Далекий космос, але рекомендуємо використовувати оригінальну назву.

2. Історія: сорт не поширений, представлений тільки на одному французькому сайті, де ми його придбали. На сайті вказується, що сорт родом з Америки. І, можливо, названий він на честь експериментальної автоматичної міжпланетної станції – «Deep Space», запущеної НАСА в 1998 році.

3. Характеристика рослини: томат Deep Space середньостиглий. Підходить для теплиць і відкритого грунту. Сорт високий, індетермінантний, виростає до 200 див. потужний Стебло, лист простого типу. Квіткова кисть проста довга і проміжна (роздвоєння).

4. Як формувати: можна вести в 2-3 стебла з подвязыванием і пасынкованием.

5. Форма і маса плоду: форма перцевидная, часто гранчаста, з ямкою або носиком на вершині плоду. Маса плодів 80-120 грам.

6. Колір томатів: найчистіше коричневий колір. Біля черешка можуть залишатися характерні для цього сорту зеленуваті плями, але вони не впливають на смак. У розрізі м'якоть більш світлих тонів з рожевим відтінком.

7. Смакові якості: Deep Space досить таки щільний, товстостінний сорт з сухуватою, цукристої м'якоттю. Насіннєві камери невеликі, часто всередині є порожнечі. Соку практично немає. Смак солодкуватий, більш прісний. Але!

8. Використання: саме цей сорт ідеально підходить для консервації. Коли їх витягуєш з банки, то вони залишаються цілими, не розм'якшуються і не лопаються. Заморозка, в'ялення – без питань! У свіжому вигляді їх можна порізати кільцями на піцу або нафарширувати «човники». Унікальний за красою сорт з міцними, лежкими плодами.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Сладкий