Томат 'Cosmic eclipse'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Томат сорт 'Космічне затемнення' - в плодах відібражається нічний Космос, де переплетені галактики, зірки й туманності.

1. Оригінальна назва: Cosmic eclips. Так само може називатися Космік Екліпс або Космічне затемнення.

2. Історія: створив цей сорт Brad Gates (Wild Boar Farm .Califorina, USA) та випустив у світ як новинку в 2016 році.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання середньостиглий для теплиці або середньопізній для відкритого грунту. Кущ індетермінантний, високий, до 2 м. Лист простий. Квіткова китиця проста і на ній  зав'язується по 5-6 плодів.

4. Як формувати: кращий результат дає при формуванні в 2-3 стебла. Пасинкувати і підв'язувати обов'язково.

5. Форма і маса плодів: плоди округлі, гладкі. Середня маса 50-100 грамів.

6. Колір томатів: забарвлення чудове. Одне з найбільш незвичайних серед більшості новинок. Біля черешка антоціан забарвлює плід у чорнильні кольори. Інша частина з темно-зеленими смужками. При повному дозріванні на цегляно-червоному тлі розливаються зелені смужки. Біля черешка плід покритий темно-синім кольором (антоціан), який так само злегка спускається вниз по плоду штрихами і мазками. М'якоть на розрізі темно-малинова.

7. Смакові якості:
смак дуже хороший, солодкий і ароматний. Присутні екзотичні нотки. Структура м'якоті більше масляниста, плоди соковиті.

8. Використання:
для свіжого споживання і заготівель на зиму. Сік, паста, кетчупи, соуси, цільноплодними. Ідеальна прикраса для салату та інших холодних страв. Плоди досить довго можуть висіти на китицях. А так само деякий час (до тижня) зберігаються зірваними, не втрачаючи своїх смакових якостей.

Сорт автором вважався вже стабільним в 2016 році. Але в дуже рідкісних випадках можливі невеликі відхилення через погодні умови (наприклад, різкі перепади температури вдень і вночі). Може трохи змінюватися забарвлення плоду або вага.

Приблизно один зі ста томатоводів може спостерігати ці цікаві зміни. Так само можливо зафіксувати їх, зібравши насіння і стабілізувавши їх. Якщо помітите незвичайне відхилення, просимо сфотографувати і повідомити про це нам.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий