Томат 'Cassady's Folly'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Гарний, врожайний сорт від Тома Вагнера.

1. Оригінальна назва: Casady's Folly. Так само може називатися Божевілля Касаді або Божевільний Касаді.

2. Історія: сорт від селекціонера Tom Wagner. Одним з батьківських сортів був Banana Legs. Том назвав цей сорт на честь свого друга Марка Касаді. Вперше був представлений в ESS в 2010 році.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання середньостиглий. Добре росте в теплицях та відкритому грунті. Кущ детермінантний, середньорослий, до 80-100 см. Стебла тонкі, ліановидні, лист простий, тонкий, обвислий. Квіткова китиця проста, довга. Зав'язується 4-5 плодів.

4. Як формувати: найважливіше у Casady's Folly підв'язати головний стовбур, який виростає до 100 см. Стебла тонкі, тому, кущ без підв'язки просто ляже на землю і займе багато місця. Пізніше потрібно підв'язувати нові стебла, що виросли з пасинків. Може бути 4-8 підв'язок.

5. Форма і маса плоду: довга, перцевидна, з гострим носиком або ямкою на кінці. Маса 50-100 грамів.

6. Колір томатів: по мірі дозрівання забарвлення стає все яскравіше та з'являються нові відтінки. Тло червоне з зеленими, жовтими, помаранчевими смужками. Триколірний. У розрізі червоний.

7. Смакові якості: слабо-солодкий, ніжний смак з легким, томатним ароматом. Структура м'якоті щільна, м'ясиста, насіння і соку мало.

8. Використання: ось тут цей сорт виграє - консервація! Щільні плоди, шкірка не тріскається, багато влазить в банку. І так само для любителів м'ясистих салатів, нарізки на бутерброди. Можна в'ялити і заморожувати. Зберігаються плоди добре, кілька днів після збору.

Сорт Casady's Folly стабільний і дуже врожайний, не зважаючина  тонкий кущ! Такий вже в нього характер - обвислий.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий