Томат 'Camone nero'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Рідкісний сорт, який повністю розкриває свій смак на засолених грунтах.

1. Оригінальна назва: Camone. Так само може називатися Камоне.

2. Історія: спочатку сорт був розроблений швейцарським агробізнесом з метою виробництва врожайних і стійких томатів. Але в 1980-х роках виробники з Сардинії почали їх садити на узбережжі Пули. Посіяні практично в пісок, вони іноді поливалися солоною морською водою. Росли дуже довго. Та зима в Сардинії м'яка, і томати визріли. Проте були з незвичайним смаком і з особливою консистенцією.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання середньостиглий або середньопізній. Краще всього росте в теплиці. Кущ індетермінантний, високий, до 200 см Стебло нетовсте, лист простий. Квіткова китиця проста, зав'язується по 5-6 плодів.

4. Як формувати: хороший врожай можна отримати при формуванні в 2-3 стебла. Пасинкувати і підв'язувати обов'язково.

5. Форма і маса плоду: за формою томати округлі, гладкі. Маса - 50-100 грамів.

6. Колір томатів: у сорту Camone плоди триколірні. Біля черешка зелена пляма, яка буває у багатьох делікатесних сортів. Інша частина плода червоно-помаранчева. Плід дозріває зсередини.

7. Смакові якості: смачний томат, навіть якщо вирощувати на різних ґрунтах України - солодкий з кислинкою і дуже ароматний. Але вперше сорт показав свій характерний смак на засолених ґрунтах біля берегів моря. Вирощений в таких умовах, він поєднує в собі солодкий смак з солоним присмаком і дуже яскравим ароматом. Структура м'якоті маслянисто-цукриста, стінки щільні, хрусткі, м'якоть помірно соковита.

8. Використання:
сорт Camone тривалого плодоношення, тому його плоди можуть довго лежати зірваними або ж довго висіти на кущу в теплиці. Можна використовувати як для консервації, так і для свіжого споживання.

Сорт стабільний і дуже незвичайний, рідкісний. Входить в лінію сортів, які стали відомими завдяки солоним грунтам


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий