Томат 'Буратіно'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Врожайний каскад жовтих плодів. Універсальний та стійкий сорт.

1.Оригінальна назва: Буратіно. Так само може називатися Буратіно жовтий.

2. Історія: Офіційно виведений на Кримській дослідно-селекційної станції Всеросійського НДІ рослинництва і зареєстрований в 1999 році сорт під назвою Буратіно - червоного кольору. Історія Буратіно жовтого невідома. Швидше за все, це родинна лінія або сорт народної селекції. Але характеристики дуже схожі в обох сортів, крім забарвлення плодів.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання у сорту Буратіно середньостиглий. Добре росте у відкритому грунті та в теплицях. У теплиці дозріває трохи раніше. Кущ детермінантний, середньорослий, до 150 см. Стебла нетовсті, лист простий і тонкий, що звисає. Квіткова китиця проста і на ній зав'язується по 4-5 плодів.

4. Як формувати: томат Буратіно можна формувати в 2-3 стебла. Пасинкувати і підв'язувати обов'язково.

5. Форма і маса плоду: форма плодів подовжена, циліндрична. Маса 100-120 грамів.

6. Колір томатів: забарвлення яскраве, сонячне, жовте. У розрізі жовто-помаранчеві.

7. Смакові якості: смак ніжний, солодкуватий, з ледь помітною кислинкою. Аромат легкий, томатний. Структура м'якоті маслянисто-пісочна, щільна, м'ясиста, насіння мало, стінки товсті.

8. Використання: для консервації в першу чергу! Для салатів, пасти та соусів. Так само можна заморожувати очищену від насіння м'якоть або в'ялити. Зберігаються плоди дуже добре, до 10 днів після збору врожаю! Лежкий сорт.

Відмінний, стабільний, високоврожайний середньоранній сорт. Посухостійкий, хворобостійкий! Не зважаючи на невідому історію, заслуговує на увагу і збереження для урізноманітнення та збагачення томатних реліквій.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий