Томат 'Болото'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Болото

2. Історія: Сорт Болото розроблений сільськогосподарською академією ім. Тімірязєва у Москві. Включений до Держреєстру в 2004 році. Заявники і оригінатори : ТОВ 'Селекційно-насінницька фірма 'ГИСОК'. Російський комерційний сорт.

Вперше представив у Щорічнику SSE в 2007 році Ніл Локкарт з Олонга, штат Іллінойс.

3. Характеристика рослини: Термін дозрівання ранній ( приблизно 90-110 днів від повних сходів). Чудово росте в теплиці і у відкритому грунті. Стійкий сорт до основних томатних захворювань. Кущ індетермінантний, високий, до 180 см. Стебла товсті, могутні. Лист простий, великий. Суцвіття просте або проміжне (подвійне). Перша китиця закладається над 9 листком, наступні через 3 листка.

4. Як формувати: можна формувати в 1 або 2 стебла. Пасинкувати і підв'язувати обов'язково. Перші китиці з плодами, можливо, будуть потребувати підв'язки.

5. Форма плоду: Форма плодів сорту Болото приплющено-округла, іноді з неглибокими ребрами біля плодоніжки. Маса плодів 150-200 грамів.

6. Колір томатів: Забарвлення в технічній стиглості зелене з темно-зеленою плямою біля плодоніжки. Зрілі плоди зелені, з бронзовим відливом. При перезріванні шкірка набуває все більше жовтого ( мідного) відтіноку і може з'явиться слабо-рожева пляма на вершині плоду. Зовнішні стінки зелені, а внутрішні перегородки більш світлі з зеленим гелем в насіннєвих камерах.

7. Смакові якості: Смак плодів сорту Болото - один з найвидатніших для зелених томатів! Солодкий з фруктовим, екзотичним ароматом. Структура м'якоті більше масляниста, ніжна, пухка. Плоди в міру м'ясисті і соковиті.

8. Використання: Використовувати такі плоди краще для свіжих салатів, гарнірів, закусок. Відмінно підходять для соку та інших заготовок на зиму. Дуже хвалять консервацію з очищених від шкірки плодів у власному соку. Зберігаються плоди сорту Болото недовго, до 5 днів після повного дозрівання та збору врожаю. Тонка шкірка, але кількість тріщин незначна.

Сорт стабільний. Дуже гарний, врожайний та стійкий.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Сладкий