Томат 'Black Krim'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Black Krim (читається «Блек Крим»). В інших джерелах цей сорт томату ще називається Чорний Крим або Чорний Кримський.

2. Історія: сімейна реліквія родом з Криму. У цього сорту дуже цікава історія. Томат родом з СРСР спочатку придбав популярність у всьому світі, а лише потім – у себе на батьківщині. Ще в радянські часи півострів Крим відвідав відомий шведський селекціонер Ларс Олов Розентром. У Криму вчений виявив томат народної селекції незвичайного чорного кольору і дав йому назву «Чорний Крим» («Black Krim»), а потім відвіз насіння цього незвичайного томата до себе в Європу.

З Європи цей сорт потрапив в США, де в 1990 році він був занесений в каталог Seed Savers Exchange і став першим комерційним чорним томатом, випущеним в продаж в США. Саме в США цей сорт придбав особливу популярність, а лише потім він «повернувся» до себе на батьківщину – але вже не в СРСР, а в СНД. У Держреєстрі РФ цей сорт був зареєстрований російською компанією «Євро-насіння» в 2015 році під назвою «Кримський чорний».

3. Характеристика рослини: томат сорти Black Krim раннього терміну дозрівання. Кущі індетермінантні, високорослі, до 180 см.

4. Як формувати: бажано формувати в 1 або 2 стебла з обов'язковим подвязыванием і пасынкованием.

5. Форма і маса плоду: плоди плескато-округлі, салатного типу, великі, масою по 200-500 грам.

6. Колір томатів: забарвлення бордово-коричневий з зеленим «плічками», які при жаркій погоді стають темно-коричневими.

7. Смакові якості: плоди солодкі з приємною кислинкою, підсилює смак. Аромат томатний з пряними нотками. М'якоть у міру м'ясиста і соковита.

8. Використання: томати сорту Black Krim чудово підходять для свіжих салатів і переробки на зиму у вигляді соків і пасти.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Сладкий