Томат «Blaby Special»

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН

1. Оригінальна назва: Blaby Special (читається Блэби Спешл).

2. Історія: це старовинний сорт, який вирощувався на фермі Shoult's (Шоулт), (село Блэби, графство Лестершир, Англія) до кінця Другої світової війни. Тоді це був одним з найпопулярніших томатів. Після війни ферма закрилася, і сорт вже не поширювався понад 60 років. Благо, насіння зберігалися в насіннєвому банку Нідерландів. У 2006 році доктор Рассел Шарп з Ланкастерського університету отримав ці насіння, і сорт був відновлений.

3. Характеристика рослини: томат Blaby Special середньостиглий. Підходить для теплиць і відкритого грунту. Кущ високий, індетермінантний, виростає до 180 см, Стебло товсте, листки простий. Квіткова кисть проста, плоди кисті розміщені щільно.

4. Як формувати: кращий варіант вирощування в 2 стебла. Вимагає підв'язки та пасинкування.

5. Форма і маса плоду: плоди округлі, рівні. В одній кисті може бути від 4 до 9 щільно посаджених плодів. Маса 60-80 грам.

6. Колір томатів: яскраво-червоні. У розрізі теж мають червоний колір.

7. Смакові якості: Blaby Special сподобається тим, хто любить червоні томати і стандартні, старовинні смаки. Солодкість і кислота в гармонійному поєднанні. Стінки м'ясисті, щільні.

8. Використання: в першу чергу це хороший томат невеликого розміру (як яблучко) для цільноплодової консервації, перевезення та ринкової торгівлі. Хороша лежкість. Відповідний варіант для густих соусів, паст, борщової заправки на зиму. Тобто, він не твердий, і його можна порізати в салат. Але його рівна форма, товста стінка дозволяє зберігати форму.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Сладкий