Томат 'Super Sioux'

  • Наявність: Нет в наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Super Sioux. В інших джерелах може називатися Super Lakota. Читається як СуперСіу або Супер Лакота.

2. Історія: в 1944 році на Експериментальній станції в штаті Небраска був представлений сорт Sioux. Пізніше, шляхом відбору, D. V. Burrell (https://burrellseeds.us/about-2/) були відібрані рослини, що дають більш великі плоди. Нова, поліпшена версія отримала назву Super Sioux. Сорт був розроблений для фермерів Колорадо.

Саме слово Sioux(Сіу) означає індіанський народ групи сіу з півночі США (резервації на півночі шт. Небраска, у штаті Міннесота, Південній і Північній Дакоті, на північному сході штату Монтана) і півдні Канади. Сама назва dakhota, lakhota, nakhota. Тобто, цей сорт томату названий на честь індіанського народу Сіу або Лакота.

3. Характеристика рослини: томат Super Sioux середньостиглий. Можна вирощувати у відкритому грунті і в тепличних умовах. Кущ детермінантний, розкидистий, до 100 см. Лист простий. Квіткова китиця проста, зав'язується 4-5 плодів.

4. Як формувати: не вимагає пасинкування. Потрібно тільки підв'язувати самі довгі стебла і по мірі розростання обрізати нижнє листя, щоб кущ продувався і не загущувався.

5. Форма і маса плоду: плоди у сорту Super Sioux округлі з ледве помітними гранями біля плодоніжки. Маса 100грамів.

6. Колір томатів: в технічній стиглості світло-зелені, при повному дозріванні -  темно-червоні.

7. Смакові якості: Super Sioux має стандартний смак  червоноплідних томатів. Солодко-кислий з яскравим томатним ароматом. Стінки товсті, шкірка щільна. М'якоть більше цукриста.

8. Використання: для свіжих салатів, густих соусів. Ідеальний для консервації цілими плодами. Посухостійкий. Транспортабельний. Дає врожай до холодів.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий