Томат 'Streak Lightning'

  • Наявність: Нет в наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Streak Lightning (Стрік Лайтнінг). В інших джерелах називають Смуга блискавки або Смугаста блискавка.

2. Історія: чудовий сорт від американського селекціонера Brad Gates (Wild Boar Warms, USA). Сорт молодий і інші джерела показують його без антоціану. І у Бреда Гейтса на сайті він без антоціану. Можливо, був зірваний з загущених кущів. Але в більшості томатоводів, як і у нас, Streak Lightning продемонстрував наявність антоціану у вигляді синіх «плічок». Гарний сорт!

3. Характеристика рослини: томат Streak Lightning середнього терміну дозрівання. Вирощується у відкритому грунті та в теплицях (в теплиці дозріє трохи раніше, як ранньостиглий сорт). Кущ високий, індетермінантний, до 200 см Стебло тонке, лист простий. Квіткова китиця проста, зав'язується 5-6 плодів.

4. Як формувати: можна вести в 2-3 стебла. Вимагає пасинкування і підв'язки.

5. Форма і маса плоду: форма видовжено-сливовидна з «носиком». Маса 70-100 грамів.

6. Колір томатів: малиново-рожеві з жовтими штрихами-«блискавками» і при достатньому освітленні з синім напиленням на «плічках». Красиве, ніжне забарвлення.

7. Смакові якості: сорт Streak Lightning солодкий. Аромат томатний, але як у рожевоплідних сортів - ніжний. М'якоть масляниста, м'ясиста, але і достатньо соку. Як багато хто називає «мармеладна».

8. Використання: дуже смачний у свіжих салатах. Вийдуть відмінні соуси, пасти.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий