Томат 'Rosella Purple'

  • Наявність: Нет в наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Rosella Purple. Також називається Розелла Пурпл або Розелла пурпурова. Це Dwarf (Гном), але це слово в назві зазвичай не застосовується.

2. Історія: створений проектом Dwarf Tomato Project. Перезапилення зробила Patrina Nuske Small (Австралія). Батьківськими сортами були Budai і Stump of the World. Пізніше відбір зробив Craig LeHoullier і дав ім'я. Представлений в поколінні F9 у 2011 році.

3. Характеристика рослини: томат Rosella Purple середньостиглий. Відмінно росте у відкритому грунті та в теплицях. Рослина детермінантна, середньоросла, до 100 см. Стовбур товстий, лист простий. Квіткова китиця проста, зав'язується 3-5 плодів.

4. Як формувати:
цей сорт не рекомендуємо пасинкувати! Але в підв'язці має потребу. Стебел основних зростає небагато, вони міцні. Але потрібно підв'язати, щоб уникнути їхнього обламування і загинання при гарному врожаї.

5. Форма і маса плоду: томати приплющено-округлі, рідко з неглибокими ребрами біля плодоніжки. Салатного типу. Маса плодів 100-200 грамів.

6. Колір томатів: темно-фіолетові, пурпурні. Всередині м'якоть пурпурова з зеленуватими насіннєвими камерами.

7. Смакові якості: дуже солодкий з гармонійною, легкою кислинкою. Післясмак з фруктовим ароматом. Соковитий, маслянистий. Дуже смачний.

8. Використання: томат Розелла Пурпл ідеальний для салатів і соків.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий