Томат 'Livingston's Dwarf Stone'

  • Наявність: Нет в наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Livingston's Dwarf Stone. Перекладається як Лівінгстона Карликовий Камінь, але краще використовувати оригінальну назву без перекладу – Лівінгстонс Дварф Стоун.

2. Історія: не відноситься до Dwarf Tomato Project. Стара реліквія, представлена компанією Livingston Seed Company в 1902 році. (Цікава біографія Лівінгстона, як одного з найвідоміших виробників насіння США в 19 столітті - (http://www.saveseeds.org/biography/livingston/livingston_bio.html )

3. Характеристика рослини: томат Livingston's Dwarf Stone середньостиглий. Можна вирощувати у відкритому грунті і в тепличних умовах. Кущ штамбовий, детермінантний, до 60-70 см. Лист простий, але великий, злегка зморшкуватий. Квіткова китиця проста, зав'язується 4-5 плодів.

4. Як формувати: не вимагає пасинкування. Потрібно тільки підв'язувати самі довгі стебла і по мірі розростання обрізати нижнє листя, щоб кущ продувався і не загущувався.

5. Форма і маса плоду: плоди у сорту Livingston's Dwarf Stone круглі, гладкі. Маса до 200 грамів.

6. Колір томатів: стандартний червоний.

7. Смакові якості: Livingston's Dwarf Stone має помірно солодкий смак і томатний аромат. Слово в назві Stone означає Камінь – плоди щільні, м'ясисті, стінки товсті.

8. Використання: щільні плоди рівномірно зріють і добре лежать після збору. Прекрасний томат для м'ясистого салату, густого кетчупу і соусу. А так само його можна використовувати для бутербродів і піци.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий