Томат 'Hundreds and Thousands'

  • Наявність: Нет в наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва:
Hundreds and Thousands (Хандред енд Таузендс). Дослівний переклад – Сотні тисяч. І це в прямому сенсі правда!

2. Історія: сімейна реліквія. Також є Hundreds and Thousands - гібрид F1, та, не дивлячись на те, що плоди у нього такі ж дрібні, але кущ компактний. А у Сотні тисяч кущ дуже розлогий, ампельний. Зберігач насіння просто взяв вже існуючу назву, а оригінальна була втрачена.

3. Характеристика рослини: томат Hundreds and Thousands ранньостиглого терміну дозрівання. Вирощується у відкритому ґрунті та кашпо. Кущ низький, детермінантний, розкидистий, до 80 см. Стебло тонке, вузлувате, лист простий, округлий. Квіткова китиця проста, довга, зав'язується 7-8 плодів. Китиці схожі на смородинові.

4. Як формувати: не вимагає пасинкування та формування. Але бажано підв'язати всі самі довгі стебла. Їх може бути 4-6, інші короткі стеблинки не можна підв'язувати. Саме так можна домогтися гарної врожайності, краси та чистоти. Інакше, якщо вирощувати у відкритому грунті без підв'язки, він просто ляже на землю. Навіть якщо підстелити агроволокно або соломку, то слимаків це не зупинить. Можна посадити в великий (10 л.) горщик або кашпо, при цьому стебла будуть звисати.

5. Форма і маса плоду: форма кругла, рівна. Маса 2-3 грами. Дуже дрібні, наче вишеньки.

6. Колір томатів: червоні-прекрасні.

7. Смакові якості: сорт Hundreds and Thousands дуже солодкий! Дуже соковитий! Дуже ароматний!

8. Використання: беремо табуреточку, сідаємо біля кущика і їмо. Прямо з куща. Або заганяємо ораву дітей, вони, як горобці, общиплють кущі. Можна чудово прикрасити страви – зверху готового салату або смаженини посипати Hundreds and Thousands. Цей сорт настільки врожайний, що повз нього пройти неможливо. Це спалах, фейєрверк, вибух!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий