Томат 'Flanders Contrast'

  • Наявність: Нет в наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Flanders Contrast. Також називається Контраст Фландрії, Контрастний з Фландрії

2. Історія: автор відомий селекціонер Tom Wagner (США) у 2007 році. У 2014 році він став більш стабільним. Фландрія – один з трьох адміністративних регіонів Бельгії. В давні часи була населена кельтами.

3. Характеристика рослини: томат Flanders Contrast середньостиглий. Підходить для теплиць і відкритого грунту. Індетермінантний сорт, високорослий, у висоту може бути до 2 метрів. Стовбур товстий, листя звичайного типу. Китиця проста, зав'язується 4-7 плодів.

4. Як формувати: можна вести в 2-3 стебла з підв'язкою й пасинкуванням.

5. Форма і маса плоду: форма грушовидна. Маса 80-160 грамів.

6. Колір томатів: в технічній стиглості зелений фон під впливом сонця стає фіолетовим. При повному дозріванні зелений колір набирає жовтизни, бронзовіє. А антоціан на «плічках» все більше синіє. У розрізі смарагдово-зелені.

7. Смакові якості: Flanders Contrast дуже смачний! Поєднання чудової солодкості, екзотичного, фруктового аромату і маслянистої м'якоті дають цьому сорту привілей над звичайними сортами.

8. Використання: для свіжих салатів, ароматних і смачних соусів. Якщо вичистити насіння, то придатний для в'ялення – товсті стінки.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий