Томат 'Dwarf Purple Reign'

  • Наявність: Нет в наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Dwarf Purple Reign. Перекладається як Гном Фіолетове царство, але краще використовувати оригінальну назва без перекладу – Дварф Пурпл Рейгн.

2. Історія:
хоч у назві і є приставка Dwarf, але до Dwarf Tomato Project не відноситься. Цього красеня створив чудовий селекціонер Dean Slater (США). Він для схрещування використовував сорт Big Cheef і лінію Gandolf. Сорт молодий, тому, в деяких випадках можуть бути незначні відхилення. У нас він показав оригінальну характеристику без змін.

3. Характеристика рослини: томат Dwarf Purple Reign середньостиглий. Можна вирощувати у відкритому грунті і в тепличних умовах. Кущ штамбовий, детермінантний, до 100 см. Лист простий, але великий, злегка зморшкуватий. Квіткова китиця проста, зав'язується 4-5 плодів.

4. Як формувати: не вимагає пасинкування. Потрібно тільки підв'язувати самі довгі стебла і по мірі розростання обрізати нижнє листя, щоб кущ продувався і не загущувався.

5. Форма і маса плоду: плоди у сорту Dwarf Purple Reign приплющено-округлі, з рідкими і неглибокими ребрами біля плодоніжки. Салатного типу. Маса 150-250 грамів.

6. Колір томатів: в технічній стиглості темно-зелені «плічка» перетворюються згодом у темно-коричневі. Основний фон фіолетово-бордовий. У розрізі червоно-коричнева м'якоть з зеленуватими насінневими камерами.

7. Смакові якості: Dwarf Purple Reign солодкий з гармонійною кислинкою і яскравим, пряним ароматом. М'ясистий, м'якоть масляниста.

8. Використання: для свіжих салатів, нарізання, гарнірів, насиченого томатного соку і ароматного кетчупу.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий