Томат 'Bundaberg Rumball'

  • Наявність: Нет в наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Bundaberg Rumball

2. Історія: один із сортів Dwarf Tomato Project, але приставки Dwarf у назві не має. Перехрещення було зроблене між сортами Budai Torpe і Чорний з Тули, відібраний Richard Allen в поколінні F2. Далі, після вирощування, відбір був зроблений Patrina Nuske Small. Названий на честь ласощів, виготовлених на основі австралійського рому Bundaberg. Випущений в 2015 році.

3. Характеристика рослини: томат Bundaberg Rumball середньостиглий. Можна вирощувати у відкритому грунті і в тепличных умовах. Кущ міцний, штамбовий, детермінантний, низький, до 80 см. Лист простий, але крупний, зморшкуватий. Квіткова китиця проста, зав'язується 5-6 плодів.

4. Як формувати: не потребує пасинкування. Потрібно тільки підв'язувати самі довгі стебла і з часом, при розростанні куща, обрізати нижнє листя, щоб кущ продувався і не густішав

5. Форма і маса плоду: плоди у сорту Bundaberg Rumball округлі, гладкі, без ребер. Маса плодів 50-80 граммів.

6. Колір томатів: коричневі, в розріз темно-червоні, з зеленуватими насінневими камерами. Стінки товсті, насінневих камер 2-3.

7. Смакові якості: сорт томату Bundaberg Rumball має солодкий, збалансований смак і приємний, томатно-пряний аромат.

8. Використання: для свіжих салатів, нарізання, гарнірів. Відмінний варіант для консервації і приготування ароматних, насичених соусів.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий