Томат 'Domingo'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Domingo. В інших джерелах може називатися Домінго.

2. Історія: сімейна реліквія від Vincenzo Domingo з комуни Castellammare del Golfo (Сицилія, Італія). Насіння він передав колекціонеру Dale Thurber, який був керуючим компанією по вирощуванню насіння і розсади - 'Delectation of Tomatoes'. Разом вони і вирішили назвати сорт томату Domingo, тому що оригінальна назва була втрачена.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання у сорту Domingo середньостиглий. Кущ високорослий, індетермінантний, виростає до 2 м. Стебло товсте, лист простий. Квіткова китиця проста, зав'язується 3-5 великих плодів.

4. Як формувати: вести Domingo можна в 1 або 2 стебла. Пасинкувати і підв'язувати обов'язково. Так само, можливо, потрібно буде підв'язати самі китиці з важкими плодами.

5. Форма і маса плоду: форма приплющено-округла, з частими і неглибокими ребрами біля плодоніжки. Маса при правильному формуванні і підгодівлі може бути більше 1 кг, Але найчастіше 500-800 грамів.

6. Колір томату: рожевий.

7. Смакові якості: один з найсмачніших, рожевоплідних томатів. М'ясистий, насіння мало, в міру соковитий, з ніжним, приємним ароматом.

8. Використання: кілька плодів цілком достатньо для відмінного свіжого салату. Хороший сорт для соків і соусів.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий