Томат 'Blue Keyes'

  • Наявність: Нет в наличии
1.73€

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Blue Keyes. (Блу Кіз). В інших джерелах називається Блакитні ключі або Сині ключі. Але переклад неправильний! Тому що ключі перекладається як Keys. А в назві слово КеуЕѕ – це прізвище.

2. Історія: автор сорту селекціонер Dean Slater (США). Так само існує споріднений сорт Black Keyes. У чому їх відмінність? Blue Keyes – на вершині червоні, а Black Keyes на вершині коричневі. Також створені Діном Слейтером Orange Keyes і White Keyes. Початок лінії Keyes дали такі батьківські сорти: «Sweet Bewerley» і «Black Plum», так само брав участь сорт Reverend Michael Keyes. Blane Horton, що отримав насіння від Діна, побачив нове відгалуження і назвав Reverend Michael Keyes. Michael Keyes (Майкл Кіз) – це друг, в честь якого було названо ці сорти. А ніяк не автор цих сортів, як вказується у деяких джерелах.

3. Характеристика рослини: томат Blue Keyes середньостиглого терміну дозрівання. Кущі індетермінантні, високі, до 2 метрів і вище. Стебло товсте, листкі прості. Квіткова китиця проста, трохи видовжена, рідка, зав'язується 6-8 плодів.

4. Як формувати: томат Блу Кіз можна вести в 3-4 стебла з пасинкуванням і підв'язкою.

5. Форма і маса плоду: томати – невеликі «грушки», з тонкою шийкою і більш округлою вершиною. Маса 30-50 грамів.

6. Колір томатів: основний колір темно-червоний, на якому вгорі розливаються штрихи темно-синього антоціану, переходять в оливкові штрихи до вершини плоду. Чим більше сонця, тим більш темні вони будуть.

7. Смакові якості: томат Blue Keyes дуже солодкий. Аромат томатний з фруктовими нотами. Стінки не тонкі, але всередині соковита м'якоть.

8. Використання: хороший для свіжого салату, цільноплодової консервації. Придатний для в'ялення, якщо спочатку ложкою видалити насіння.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий