Томат 'Atomic fusion'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Унікальне кольорове забарвлення і чудовий смак!

1. Оригінальна назва: Atomic fusion. Так само може називатися Атомик ф'южн.

2. Історія: це новинка від Brad Gates (Wild Boar Farm .Califorina, USA). Випущено в продаж в 2017 році. Сорт був одним з найкращих на виставці National Heirloom Expo.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання середньостиглий. Тривалого плодоношення. Добре росте у відкритому грунті та теплицях. Кущ індетермінантний, високорослий, до 200 см. Стебла товсті, лист простий і тонкий. Квіткова китиця проста і рідко подвійна. Зав'язується по 5-6 плодів.

4. Як формувати: вести сорт Atomic fusion можна в 1-2 або 3 стебла. Пасинкувати і підв'язувати обов'язково.

5. Форма і маса плодів: форма плодів подовжена сливка з гострим носиком або без нього. Маса 30-60 грамів.

6. Колір томатів:
забарвлення томату Atomic fusion одне з незвичайних. В технічній стиглості антоціан проявляється ліловим, лавандовим кольором. При повному дозріванні він стає темно-синім. Інша частина плоду з оливково-зеленими смужками, які перетворюються в коричневий і червоний. У розрізі жовто-зелена м'якоть поступово червоніє.

7. Смакові якості:
смак один із найсолодших з приємною кислинкою. Аромат томатний з фруктовим післясмаком. Структура м'якоті ніжна, маслянисто-пісочна. Плоди соковиті.

8. Використання:
сорт Atomic fusion смачний у свіжих салатах, закусках. Кращий для прикраси страв. Зберігаються плоди кілька днів після збору врожаю. Дуже довго може висіти на кущу без втрати якості.

Сорт Atomic fusion не до кінця стабільний, тому що є новинкою.

Може зміниться форма плоду, бувають дрібні сливки близько 20 грамів, а так само великі сливки 60+ грамів, як у нас на фото. Може бути з гострим носиком або більше сливовидним.

Бред Гейтс так і не уточнив, якою повинна бути правильна вага плодів.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий