Томат « Rebel Starfighter VT-16»

  • Наявність: В наличии
2 €


ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН

1. Оригінальна назва:Rebel Starfighter VT-16 (читається Ребел Старфайтер ВТ-16). В інших джерелах називається Повстанський зоряний винищувач VT-16 або Бунтівний зоряний винищувач VT-16. Але рекомендуємо використовувати оригінальну назву.

2. Історія: автор сорту Russ Crowe (Fairfax, Vermont, USA). Для цього прекрасного сорту він використовував батьківські сорти Xanadu Picasso і Reinhard Green Heart (RHK GWR Heart). Вперше сорт представлений на Galactic Magic Seeds в 2018 році. У цього сорту є споріднений сорт Rebel Starfighter Rrime – з рожевим основним кольором, смужками і антоціаном. Названі вони в честь космическихкораблей з фільму Зоряні війни.

3. Характеристика рослини:томат Rebel Starfighter VT-16 середньостиглий. Підходить для теплиць і відкритого грунту. Індетермінантний Сорт, високорослий, сягає до 2 м. Стебло товстий, лист тонкий, ліановідних, простого типу. Квіткова кисть проста і довга.

4. Як формувати: рекомендуємо вести кущ до 2, максимум 3 стебла. Підв'язувати і пасинкувати обов'язково.

5. Форма і маса плоду: форма серцеподібна, з витягнутим, гарним носиком. Маса плодів 100-200 грам.

6. Колір томатів:зелений фон плода розбавлений білястими смужками, а плічка оповив синій антоціан, який тонкими рисками й смужками спускається вниз. М'якоть смарагдово-зеленого кольору, яскрава. Не пропустіть момент дозрівання, плоди практично не змінюють колір, їх треба пробувати на дотик, щоб були м'якими. Після першої проби ви зрозумієте, в якій стадії дозрівання збирати урожай.

7. Смакові якості: смак Rebel Starfighter VT-16 дуже солодкий, насичений, терпкий, аромат з фруктовими нотками, порівнянний з ківі. М'якоть супер-маслянистий, ніжний, тане в роті, соковита.

8. Використання: чудовий варіант для любителів екзотики і свіжих, солодких, ароматних салатів. Відмінно піде на зелений, солодкий сік і соус.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Сладкий