Огірок 'Айсидора'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 20 НАСІНИН


Огірок «Айсідора»

1. Оригінальна назва:

    Айсідора, назва умовна, вона підкаже Вам, коли сіяти огірки. За старих часів люди користувалися народними погодними прикметами. Одна з них свідчить, що якщо 27 травня - на День Сидора-огірочника сонячно і тепло, то літо буде огірковим, хорошим на врожай огірків. Тоді і сіяли. Якщо  було похмуро і прохолодно, то варто почекати до Фалалея (2 червня) або Леонтія (5 червня).

    Але в слові Айсідора є ще частина «Айс», англійською звучить «айс» - а пишеться «ice», що в перекладі - лід! А знаєте, чому в Айсідора є «лід»? Тому що кінчики огірків світлі, білуваті. Огірок з «крижаним», білим кінчиком. Так ось і запам'ятовується цей старий огірок - зі світлим кінчиком, і коли сеят огірки, орієнтуючись на Сидора-огірочника.

2. Історія походження: старий радянський сорт, відроджений в українському селі Китченківка, Харківської області. За словами бабусі Ніни (Бистрова Ніна), вона вирощує їх дуже давно. Хороший сорт з радянських часів. А багато наших покупці радіють, що можуть відновити вирощування, колись загублений в їхній родині сорт огірків. Так як вони знайшли у нас загубленіий сорт огірків зі світлим кінчиком.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання середньостиглий. Кущ довгоплетистий, можна вирощувати як на землі, так і пускати на сітку, шпалеру, «віг-вам».

4. Як формувати: не вимагає формування.

5. Форма та маса плода: форма циліндрична, рівна, 10-15 см. В довжину. Маса 100-200 грамів, в залежності від періоду збору.

6. Колір огірків: зелений зі світлим кінчиком, від якого можуть ще відходити світлі смужки до середини огірка. Шипи рідкісні.

7. Смакові якості: смак приємний, аромат яскравий, м'якоть хрустка, соковита, огірок без порожнин.

8. Використання: універсальне! Ось чому цінується цей сорт. Для свіжих салатів, консервації, засолювання.

Цей огірок став хітом в 2017 році. Сподіваємося, що він багатьом сподобався, і буде популярним завжди.

Насіння огірків свіже. Перед посівом за 2-3 тижні прогрійте біля батареї, щоб на ліані було більше жіночих квітів. Не виходить зберегти насіння огірків на наступний рік, щоб зістарити - все просять!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре